Radomsko, Łódzkie 13o Niedziela, 27 Maja 2018
ważne informacje
  • 17:05 Konsultacje w sprawie przebudowy ulicy Reymonta czytaj dalej

Kolejne zajęcia w ramach Starter Radomsko

Miasto
Mateusz Szałowski

26 i 27 kwietnia w Muzeum Regionalnym im. Stanisława Sankowskiego można było posłuchać prelegentów wypowiadających się na temat wykorzystywania nowoczesnych rozwiązań w prowadzeniu biznesu.

26 kwietnia spotkanie odbyło się pod hasłem inspiracji. Prelegentem był Marcin Giełzak, wiceprezes platformy polecającej pracowników ShareHire. W trakcie swojej prezentacji opowiadał jak prowadzić startup, aby odnieść autentyczny sukces. Spółka, którą współtworzy Marcin pomaga projektować mechanizmy grywalizacyjne, tworzyć systemy motywacyjne, wdrażać moduły CSR-owe. Współpracował z takimi markami, jak Bank Millennium, Bank Ochrony Środowiska, Alior Bank, Top Secret, Grupa Integer.

27 kwietnia pochylono się nad zagadnieniem Crowdfundingu. O tym jakie ta forma finansowania projektu daje możliwości, opowiadał Filip Malinowski. Jest pasjonatem dyscypliny zarządzania, cyfrowej ekonomii i socjologii internetu. Napisał pierwszą polską książkę nt. crowdfundingu, obecnie doktoryzuję się na Wydziale Zarządzania UŁ Co ważne, na spotkanie przyjechały również osoby spoza powiatu radomszczańskiego, aby wysłuchać prelegentów.

- Reprezentujemy firmę, która działa na rynku od ponad dwudziestu lat i zajmuje się produkcją żelków. Nasza siedziba znajduje się pod Działoszynem. Obecnie pracujemy nad stworzeniem żelek opartych na naturalnych składnikach, jak najbardziej nasyconych witaminami z owoców. Chcemy wysłuchać prelegentów i zainspirować się w działaniu. Nigdy nie wiadomo jakie pomysły będzie można wdrożyć w naszym przedsiębiorstwie - opowiada przedstawiciel firmy Gusta obecny na szkoleniu. 

Wykłady w ramach programu Starter Radomsko maja odbywać się cyklicznie i podejmować to kolejne, nowe zagadnienia.  

komentarze