Radomsko, Łódzkie 10o Poniedziałek, 22 Października 2018

KęKę w Radomsku

Kultura i rozrywka
Jacek Paszewski

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na jedyny koncert KęKę w Radomsku w ramach jesiennej trasy promującej album "Trzecie Rzeczy" oraz zapowiadającej nową płytę. Koncert odbędzie się w sobotę 16 grudnia, w Klubie Belfast przy Kasztelańskiej 3.

KęKę – reprezentant Radomia narobił szumu albumem „Takie Rzeczy”, który ukazał się w 2013 roku, nakładem PROSTO Label. W świecie pełnym nijakich i skrojonych pod medialny szablon rapowych debiutantów mocno wyróżniał się i przykuwał uwagę.

„Trzecie Rzeczy” to kolejny solowy album radomskiego rapera KęKę. Po ogromnym sukcesie dwóch pierwszych wydawnictw (Złota Płyta za „Takie Rzeczy”, Platynowa Płyta za „Nowe Rzeczy”, KęKę powraca aby domknąć cykl. Jak zapowiada artysta będzie to ostatni album z serii „Rzeczy”, Podobnie jak na dwóch poprzednich płytach, KęKę nie zaprosił do współpracy żadnych wykonawców poza producentami muzycznymi, dzięki czemu „Trzecie Rzeczy” zyskują bardzo osobisty wymiar.Jest to niewątpliwie najbardziej dojrzały i przemyślany krążek w dorobku radomskiego rapera. KęKę po raz kolejny mówi o sobie, a tak naprawdę trochę o nas wszystkich ...

Support: Hryta (Łódź ), 2StronaEkranu (Tarnowskie Góry )

KęKę - 16.XII.2017
Klub Belfast, Kasztelańska 3, Radomsko
Start imprezy: 20.00. Otwarcie o 19.00.

Bilety 27zł / 32zł / 37zł
Bilety: Pula w cenie 27zł do kupienia tylko w Klubie Belfast (ilość ograniczona). II Pula w cenie 32zł do nabycia w klubie po wyczerpaniu pierwszej puli lub na stronie Biletomat.pl. W dniu koncertu bilety dostępne na wejściu jeśli takie pozostaną. Bilety: Belfast Pub, Kasztelańska 3. Liczba miejsc ograniczona. Kontakt z organizatorem: 500 082 774.

komentarze