Radomsko, Łódzkie 10o środa, 20 Września 2017

I Walentynkowe Targi Ślubne w Radomsku

Miasto
Jacek Paszewski

W sobotę 11 lutego, po raz pierwszy w Radomsku, zorganizowano Walentynkowe Targi Ślubne.

W Centrum Handlowym „Stara Mleczarnia” przy ul. Reymonta, zaprezentowało się kilkunastu wystawców. Przy stoiskach można było zapoznać się z ofertą z branży ślubnej. Przyszli małżonkowie na wesele mogli zamówić wiejski stół, DJ-a, pokaz barmański, fotografa, kamerzystę i modną ostatnio fotobudkę. Odwiedzający mogli zobaczyć jak wyglądają profesjonalne dekoracje sal i kościołów, zaproszenia, wypożyczalnie zastaw, fryzury i makijaże ślubne czy stroiki i kwiaty. Na targach oferowano pomysły na wieczory panieńskie i kawalerskie.

Na parkingu dla nowożeńców stanęły udekorowane auta do wynajęcia na śluby wraz z kierowcą. Obok, można było skosztować kiełbaski z lokalnej masarni prosto z grilla.

- Na targi przyszłam wraz z narzeczonym, gdyż w przyszłym roku mamy zamiar się pobrać. Chcieliśmy zobaczyć co jest teraz w modzie. Chcemy, aby nasze wesele było niezapomniane a zarazem niepowtarzalne tak,żeby nasi goście mieli miłe wspomnienia i zapadło im długo w pamięci. Z oferty wystawców z pewnością skorzystamy – mówi Karolina, gość targów.

- Sukces tej imprezy, wyznaczyło wiele lokalnych firm. Inni mają, my też możemy. Okazało się, że można, bez kosztów zorganizować wspaniałą imprezę dla radomszczan, że umiemy i chcemy – mówi Katarzyna Nowakowska, jedna z organizatorek targów.

Organizatorzy zapowiedzieli kolejną edycję imprezy. Tym razem dwudniową: 11-12 listopada.  

komentarze