Filip Loch medalistą Mistrzostw Polski w zapasach młodzików - Radomsko24.pl

Filip Loch medalistą Mistrzostw Polski w zapasach młodzików

Filip Loch z Zapaśniczego Klubu Sportowego Radomsko zdobył 3. miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików w zapasach w stylu klasycznym.

Zawody odbyły się w miniony weekend w Raciborzu. Filip Loch zajął 3. miejsce w kategorii 42 kilogramów.

Równie ciężki bój stoczył drugi zawodnik ZKS Dawid Stefaniak, który w kategorii 53 kilogramów zajął wysoką 7. lokatę.

Na uwagę zasługuje fakt, iż Dawid startował w najliczniej obsadzonej kategorii wagowej. Zawodnik ZKS-u miał 37 rywali w swojej kategorii wagowej. Trenerem chłopców jest Piotr Stępień.