Radomsko, Łódzkie 16o środa, 23 Maja 2018
ważne informacje
  • 17:05 Konsultacje w sprawie przebudowy ulicy Reymonta czytaj dalej

Bliskościowe szycie

Kultura i rozrywka
Tomasz Kolmasiak

Zbliżający się Dzień Matki oraz Dzień Dziecka będzie okazją do spotkania artystycznego mam oraz ich pociech. Organizatorzy zapraszają na warsztaty pod hasłem „Bliskościowe szycie”.

W trakcie warsztatów będzie możliwość wspólnego uszycia maskotki lub kosmetyczki pod okiem Justyny Drzazgi-Nowińskiej, radomszczanki, a przede wszystkim  mamy, której hobby od kilku lat jest szycie m.in. ubrań i zabawek dla dzieci. Będzie także okazja do poznania radomszczańskiej douli (wykształcona, doświadczona matka) Joanny Gonery, szczęśliwej mamy dwójki dzieci. Pani Joanna opowie o rodzicielstwie bliskości, czyli o tym, jak zbudować więź z dzieckiem i dlaczego jest to takie ważne. Wydarzenie odbędzie się w Szkole Rodzenia w Radomsku, przy ul. Wyszyńskiego 27 w dniu 27 maja 2017 o godz. 11.00.

Warsztaty są bezpłatne,przewidywany jest jedynie zwrot kosztów za użyte materiały (ok. 10 zł), przy czym istnieje możliwość przyniesienia własnych materiałów.  Więcej informacji  dla zainteresowanych osób można uzyskać pod adresem email: [email protected]

komentarze