Radomsko, Łódzkie 21o środa, 18 Lipca 2018
Autopromocja redakcja

Aneta Niedźwiecka doradza w Bełchatowie

Miasto
Jacek Paszewski

Aneta Niedźwiecka, została zatrudniona na stanowisku doradcy starosty Powiatu Bełchatowskiego, Waldemara Wyczachowskiego.

Aneta Niedźwiecka w bełchatowskim starostwie zatrudniona jest od 7 sierpnia. Umowa z doradcą jest podpisana na czas pełnienia funkcji przez starostę Waldemara Wyczachowskiego. 

- Aneta Niedźwiecka ma duże doświadczenie zawodowe, m.in. w pracy samorządowej w Starostwie Powiatowym w Radomsku, gdzie była rzecznikiem prasowym, kierowała promocją i pracowała w wydziale edukacji. Była też specjalistą ds. wizerunku firmy w Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej. Starosta chce to doświadczenie wykorzystać dla powiatu bełchatowskiego. W pracy doradcy dla starosty ważne jest też zaufanie, a z panią Anetą Niedźwiecką współpracuje od wielu lat - powiedział nam Krzysztof Borowski, rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w Bełchatowie.

Do zadań doradcy Anety Niedźwieckiej, będzie należeć m.in. prowadzenie okolicznościowej korespondencji Waldemara Wyczachowskiego, przygotowywanie spotkań z jego udziałem, organizowanie konferencji prasowych i bieżąca współpraca z mediami, organizowanie wizyt osobistości życia publicznego wraz z obsługą protokolarną tych wizyt na terenie Powiatu Bełchatowskiego, bieżące analizowanie informacji, publikacji prasowych związanych z pracą samorządu powiatowego, koordynowanie wizyt i wyjazdów starosty w podróżach krajowych i zagranicznych czy doradzanie staroście we wszystkich sprawach przez niego zleconych.

D tej pory Aneta Niedźwiecka pracowała w PGK Radomsko. Jest też radną Powiatu Radomszczańskiego z ramienia PiS.

komentarze